REGULAMIN

Składając zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej (tokyobike.com.pl), oferujesz zakup produktu na następujących warunkach i zasadach. Wszystkie zamówienia są uzależnione od dostępności i potwierdzenia ceny zamówienia. Czas wysyłki może się różnić w zależności od dostępności, a wszelkie gwarancje lub oświadczenia dotyczące czasu dostawy są uzależnione od opóźnień wynikających z opóźnień pocztowych lub sytuacji niezależnych od nas, za które nie ponosimy odpowiedzialności. Dalsze informacje są dostępne poniżej w sekcji informacji o dostawie. tokyobike zachowuje prawo do odmowy przyjęcia każdego zamówienia złożonego przez Ciebie, a Ty musisz mieć ukończone 18 lat. Składając zamówienie zobowiązujesz się, że wszystkie podane nam szczegóły są prawdziwe i dokładne, że jesteś upoważnionym użytkownikiem karty kredytowej lub debetowej, lub konta bankowego użytego do złożenia zamówienia oraz że posiadasz wystarczające środki na pokrycie kosztów towarów. Koszty międzynarodowych produktów i usług mogą ulegać wahaniom. Wszystkie podawane ceny podlegają takim zmianom. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz potwierdzenie otrzymania zamówienia. Będzie to potwierdzenie i nie będzie stanowiło przyjęcia Twojego zamówienia. tokyobike zachowuje prawo do przyjęcia lub odrzucenia tej oferty przed przetworzeniem zamówienia. Umowa między nami na zakup towarów nie zostanie zawarta do momentu zatwierdzenia przez nas Twojej płatności, zweryfikowania cen oraz przetworzenia i wysłania zamówienia. Zostanie wysłany e-mail potwierdzający te ustalenia.

Ceny i dostępność
Chociaż staramy się zapewnić, że wszystkie szczegóły, opisy i ceny, które pojawiają się na tej stronie są dokładne, mogą wystąpić błędy. Jeśli odkryjemy błąd w cenie jakiegokolwiek towaru, który zamówiłeś, poinformujemy Cię o tym jak najszybciej i damy Ci możliwość ponownego potwierdzenia zamówienia w prawidłowej cenie lub anulowania go. Jeśli nie będziemy w stanie skontaktować się z Tobą, zamówienie będzie traktowane jako anulowane. Jeśli anulujesz zamówienie i zapłaciłeś już za towary, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Tam, gdzie ma to zastosowanie, ceny zawierają podatek VAT. Koszty dostawy będą naliczane dodatkowo; takie dodatkowe opłaty są wyraźnie wskazane, tam gdzie ma to zastosowanie, i zawarte w "sumie całkowitej".

Strona internetowa może zawierać błędy typograficzne lub inne błędy lub nieścisłości i może nie być kompletna lub aktualna. W związku z tym zastrzegamy sobie prawo do poprawiania wszelkich błędów, nieścisłości lub pominięć oraz do zmiany lub aktualizacji informacji w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówień, które mogą być złożone w oparciu o informacje na stronie internetowej, które mogą zawierać błędy lub nieścisłości, w tym, bez ograniczeń, błędy, nieścisłości lub nieaktualne informacje dotyczące cen, wysyłki, warunków płatności lub zasad zwrotu.

Specyfikacje i przydatność produktu
Opublikowane szczegóły produktu, specyfikacje i informacje dotyczące przydatności są najlepsze z dostępnych w danym momencie. tokyobike nie ponosi odpowiedzialności za dokładność jakichkolwiek porad dotyczących przydatności (lub nie) jakiejkolwiek części. Jeśli zamówiłeś przedmiot, który ma nieodpowiedni opis produktu, naprawimy to poprzez zapewnienie Ci pełnego zwrotu pieniędzy po zwrocie przedmiotu. Prosimy o zapoznanie się z sekcją Zwroty w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Zachęcamy do upewnienia się, że wszystkie części zamienne zostały zamontowane przez kompetentną osobę zgodnie ze specyfikacjami producenta. tokyobike nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane nieprawidłowym montażem lub instalacją. Prosimy upewnić się, że zapoznałeś się z warunkami gwarancji przed próbą montażu części lub innej naprawy elementu. Zaleca się, aby montaż lub naprawa roweru została przeprowadzona przez wykwalifikowanego mechanika.

Płatność
Płatności przez internet można dokonać za pośrednictwem naszych bezpiecznych stron kasowych przy użyciu kart Visa, Visa Electron, Mastercard, Switch/Maestro lub płatności Przelewy24. Opłaty kartą pojawią się na Twoim wyciągu jako "tokyobike Polska". Wszystkie ceny podane są w złotówkach (PLN) i zawierają podatek VAT według stawek obowiązujących w Polsce. Jeśli Twój adres dostawy znajduje się poza UE, możesz być zobowiązany do zapłacenia cła importowego i podatków, gdy zamówienie dotrze do Twojego kraju. Te i wszelkie dodatkowe opłaty za odprawę celną są na Twoją odpowiedzialność.

Dostawa
Rowery są składane na zamówienie i zazwyczaj dostawa trwa 1-2 tygodnie, a jej koszt wyświetli się przed dokonaniem płatności online. Oczekiwana data dostawy będzie podana na potwierdzeniu zamówienia. Wszystkie inne produkty są zazwyczaj wysyłane na następny dzień i docierają do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Za opóźnienia powstałe podczas transportu nie odpowiadamy. Wysyłka na cały świat jest dostępna na życzenie. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na info@tokyobike.com.pl.

*Zamówienia z UE są zazwyczaj wysyłane do lokalnego sklepu rowerowego, który złoży i sprawdzi rower przed odbiorem. Wszystko to jest organizowane przez tokyobike.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dostępność wszystkich reklamowanych produktów i staramy się wysyłać wszystkie części w podanym terminie. Jeśli wystąpi opóźnienie, poinformujemy Cię o tym e-mailem, a produkt zostanie wysłany tak szybko, jak tylko będzie dostępny. Jeśli zamówiłeś kilka przedmiotów, mogą one zostać dostarczone osobno. tokyobike nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionych produktów. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia zostały wysłane tak szybko, jak to możliwe. Masz prawo do anulowania opóźnionego zamówienia w dowolnym momencie, wystarczy skontaktować się z info@tokyobike.com.pl podając numer zamówienia. Czasami dany produkt może zostać wycofany z oferty. Jeśli złożyłeś zamówienie na artykuł, który stał się nieaktualny, poinformujemy Cię o tym jak najszybciej i zaoferujemy alternatywę, jeśli będzie ona dostępna.

Zwroty
Ważne jest, aby dokładnie rozważyć swój zakup przed złożeniem zamówienia, a my zawsze staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić, że wybierasz właściwy produkt. Jednak zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o Prawach Konsumenta (art. 27 Ustawy o prawach konsumenta) masz prawo do anulowania zamówienia dokonanego w sklepie internetowym w formie pisemnej (z wyjątkiem produktów na zamówienie) 14 dni roboczych począwszy od dnia następującego po dniu, w którym konsument otrzymał towar. Płatność za przesyłkę zwrotną jest obowiązkiem użytkownika i musi on poinformować nas z wyprzedzeniem o zwrocie jakichkolwiek przedmiotów w celu uzyskania referencji i instrukcji. Towary zakupione w sklepie stacjonarnym nie podlegają zwrotowi, dlatego prosimy o przemyślane zakupy.

Uwaga: Ze względu na wysokie koszty zwrotu roweru szczególnie ważne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru modelu - prosimy o kontakt ze sklepem w celu uzyskania pomocy i porady.

  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 25 grudnia 2014 r. o prawach konsumenta, Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupów w Sklepie Internetowym tokyobike.com.pl w zakresie niezwiązanym z jego działalnością gospodarczą lub zawodową (konsument) może odstąpić od umowy sprzedaży produktu zakupionego w Sklepie Internetowym tokyobike.com.pl bez podawania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od dnia otrzymania zrealizowanego zamówienia (wydania produktu).
  2. W celu odstąpienie od umowy należy wysłać na info@tokyobike.com.pl mail informujący o zamiarze odstąpienia od umowy. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów związanych z wysyłką towaru poniesionych przez klienta.
  3. Klient zobowiązany jest do zwrotu produktu w stanie niezmienionym, ze wszystkimi metkami, oryginalnym opakowaniem wraz z dowodem zakupu. Koszt odesłania produktu w wyniku odstąpienia ponosi Klient. Sprzedawca zwróci Klientowi należność w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki od klienta.
  4. Sprzedawca nie odbiera kierowanych do niego przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami.
  5. Wymiana może zostać dokonana na inny Produkt o cechach określonych przez Klienta pod warunkiem jego dostępności. W wypadku różnicy w cenie pomiędzy Produktem wymienianym, a tym na który ma nastąpić wymiana, odpowiednio Klient będzie obowiązany do dopłaty różnicy albo Sprzedawca do jej zwrotu.

O gwarancji przeczytasz w zakładce SERWIS I GWARANCJA.

Odpowiedzialność
Nie ponosimy odpowiedzialności za przypadkowe lub wynikowe szkody lub wydatki. Dotyczy to między innymi szkód majątkowych, utraconych dochodów, zysków, strat gospodarczych lub handlowych oraz roszczeń osób trzecich. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia zostały wysłane tak szybko, jak to możliwe. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek opóźnienia w dostawie zamówionych produktów. Masz prawo do anulowania opóźnionych zamówień w dowolnym momencie i uzyskania zwrotu pieniędzy przed wysyłką produktu.
Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na ustawowe prawa użytkownika.

Prywatność i pliki cookie
tokyobike wykorzystuje informacje, które gromadzimy na Twój temat w celu realizacji zamówień i zapewnienia lepszej obsługi. Nigdy nie sprzedajemy ani nie ujawniamy żadnych informacji o klientach stronom trzecim i nie przechowujemy szczegółów dotyczących Twojej karty kredytowej. Od czasu do czasu wysyłamy e-maile z wiadomościami o produktach i wydarzeniach, ale jeśli nie jesteś zadowolony z ich otrzymywania, poinformuj nas o tym, a usuniemy Cię z naszej listy mailingowej.

Obowiązujące prawo
Warunki korzystania z serwisu tokyobike są regulowane i interpretowane zgodnie z prawem polskim. Spory wynikające w związku z niniejszymi warunkami będą podlegać wyłącznej jurysdykcji sądów polskich. 

Dane firmy:

tokyobike Polska
Ewelina Dziewiela
ul. Rydygiera 19/54
01-793 Warszawa
NIP: PL7122920515
Regon: 368711061