WOSET: KREATYWNE NARZĘDZIA DLA NIEOGRANICZONEJ WYOBRAŹNI

Misją Woset jest inspirowanie i pielęgnowanie wyobraźni dzieci - projektowanie produktów dla dzieci, które pobudzają opowiadanie historii, kreatywność, umożliwiają otwartą zabawę i mają więcej zastosowań niż te zwykle zalecane.


Woset jest niczym bez swoich bohaterów i świata, w którym żyją. Te trzynaście i pół postaci zostało strategicznie wplecionych w każdy centymetr historii marki. Naszym celem jest zbudowanie ukochanej bazy fanów wokół tych postaci i dalsze tworzenie ich historii w miarę upływu czasu.

Wszystkie nasze produkty są dumnie produkowane w Japonii.
Współpracujemy z wieloma specjalistami w dziedzinie produkcji i rzemieślnikami, których relacje szanujemy. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu artykułów artystycznych, które zapewniają, że nasze produkty są najwyższej jakości, dając dzieciom kreatywne pomysły i tworząc narzędzia do ożywienia ich wyobraźni.Doona stworzyła te magiczne kredki z wosku ryżowego. Można nimi rysować na wielu powierzchniach: papierze, szkle, kafelkach, metalu, nom nom drzewach itp. Ponieważ Doona wierzy, że świetne pomysły mogą przyjść od każdego, gdziekolwiek, zwłaszcza gdy najmniej się tego spodziewa. Unikalne kolory tych kredek są inspirowane różnymi naturalnymi rzeczami znalezionymi w lesie na obrzeżach Woset. Te magiczne kredki są również dostarczane w pudełku wielokrotnego użytku, dzięki czemu można je ładnie przechowywać, gdy wyobraźnia potrzebuje odpoczynku.Ulubionymi narzędziami kreatywnymi Woset Buga są markery Snap N' Share z tuszem na bazie wody. Pięć różnokolorowych markerów połączonych razem tworzy jeden duży, łatwy w użyciu marker. Ale po rozłączeniu pozwala pięciu różnym robakom współpracować ze sobą, aby zrealizować nawet największe kreatywne pomysły.Jonee zaprojektowała i opracowała te szczególne markery z okrągłymi końcówkami, które mogą pomóc nawet najmłodszym twórcom. Jako naukowiec z Woset nieustannie bada otaczający ją świat, a dzięki tym markerom może to robić
ponieważ są one zbudowane z odpornej na rozbicie końcówki i zaokrąglonej końcówki, która pozwala jej rysować pod każdym kątem. Zestaw
ma również nasadkę do łączenia dwóch markerów w celu tworzenia unikalnych wzorów i zabawnych kombinacji kolorów.Breata jest najbardziej współczującą ze wszystkich mieszkańców Woset, więc kiedy potrzebowała nowej pary nożyczek do swojego nowego pomysłu, martwiła się o ostre krawędzie. Tak było, dopóki Juan nie opracował Breata, bezpiecznej pary nożyczek, które mogą ciąć tylko papier, a nie palce. Dzięki, Juan!Czy nam się to podoba, czy nie, Colby i Biorn utknęli razem na stałe. Za wszystkie kłopoty, jakie Biorn sprawia Colby'emu, podsuwa mu też świetny pomysły. A gdyby tak stworzyć lepki klej, który trzymałby wszystko razem? I tak klej Stuck Together został stworzony! A co najlepsze, w przeciwieństwie do Biorna, ten lepki klej jest dostępny w szklanym słoiku wielokrotnego użytku, który utrzymuje go tak lepkim, jak to tylko możliwe, tak długo, jak to tylko możliwe.Woset jest pełen mieszkańców o różnych kształtach i rozmiarach. Tak więc kiedy przyszło do stworzenia szkicownika, który działałby dla wszystkich, nie mogliśmy zdecydować się na idealny rozmiar. Zamiast tego opracowaliśmy kilka różnych rozmiarów, aby dopasować je do różnych rozmiarów pomysłów każdego z nas; od bardzo dużego Jonee do bardzo małego Juana. Oczywiście użyliśmy najwyższej jakości papieru z perforowaną górą ułatwiającą dzielenie się papierem. Rozmiar XL Bonnaga i XXL Jonee zawierają również haczyk na górze, aby powiesić swoje arcydzieło na ścianach domu swojego i przyjaciela.Greebie nie są obce błędy. W rzeczywistości uwielbia się na nich uczyć. Właśnie dlatego zdecydowała, że jej ołówki też nie będą miały łatwiej. Unikalny kształt „onigiri” zapewnia jej dobrą przyczepność do pomysłów i zapobiega staczaniu się ołówków ze stołu. A na wypadek, gdybyś pływał w błędach, to opakowanie zawiera pięć ołówków do (prawie) niekończącego się tworzenia.Cossot uwielbiała ołówek w kształcie onigiri swojej siostry. Potrzebowała jednak idealnego narzędzia do ostrzenia go w nudnych chwilach. A o tych siostrach można powiedzieć wszystko, tylko nie że są nudne! Tak więc Cossot przekształciła ten mały blok w instrument, który sprawi, że nawet najnudniejsze narzędzia kreatywne znów zaśpiewają. Nawet wiórki ołówka okazują się piękne. Ołówki Moniers Dream Colored Pencils również idealnie pasują do tego duetu.Mieszkańcy Woset wiedzą, że Juan jest bardzo zajęty i w przeciwieństwie do Greeby, nie lubi bałaganu. Dlatego też, zainspirowany japońskimi artystami mangi, opracował swoją unikalną gumkę z trzema różnymi rogami i szeroką dolną stroną, aby rozwiązywać swoje kreatywne problemy pod każdym możliwym kątem, aż do uzyskania właściwego rezultatu.Wszystkie nasze opakowania są wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu przy użyciu jak najmniejszej ilości kleju i są drukowane, budowane i składane w Japonii. Celowo zaprojektowaliśmy je jako bezbarwne, więc to, co byłoby śmieciem, może stać się kolorowanką gotową na twoją wyobraźnię.

Kolekcja WOSET