JESIEŃ Z TOKYOBIKE

Jesień to nasza ulubiona pora roku. Piękne światło, kolory, atmosfera, rześkie powietrze. To czas, kiedy natura powoli się wycisza, a ciepła kawa wypita na świeżym powietrzu smakuje bardziej intensywnie.

Jak oswoić jesień na rowerze? Podstawą są dobre ubrania, warstwy oraz okrycia przeciwdeszczowe. Nieprzemakalna peleryna pomoże Wam przetrwać deszczowe dni na rowerze (i nie tylko), a plecak ochroni Wasze rzeczy. Do tego termos z rozgrzewającym napojem, ciepłe skarpety, a spadająca temperatura nie będzie już wyzwaniem.

1. CIEPŁE SKARPETY


Tutaj zdecydowanie pomogą niezwykłe 
skarpety Nishiguchi Kutsushita (dosłownie z japońskiego: skarpety Nishiguchi). To rodzinna manufaktura dziewiarska, która powstała w 1950 roku w pięknym japońskim mieście Nara. Dzisiaj wciąż pozostaje w rękach rodziny, a stojący na czele firmy Isato Nishiguchi dba o to, by świetna jakość i design nie ustępowały współczesnemu rynkowi. Skarpety Nishiguchi tworzone są z najwyższą starannością i dbałością o to, by zachowały swój kształt przez kolejne lata ich noszenia. Specjalnie dobrane mieszanki wełny zapewniają im trwałość oraz oddychalność. Nowe kolory i wzory pojawią się u nas już wkrótce!

 
2. GORĄCY NAPÓJ W TERMOSIE

Tumblery japońskiej marki Kinto zyskały popularność na całym świecie – zarówno dzięki minimalistycznemu designowi, jak i funkcjonalności. Podwójna izolacja zapewnia utrzymywanie temperatury napoju przez wiele godzin. Ciepła kawa czy herbata pod ręką podczas przebywania na zewnątrz jest zdecydowanie niezbędna. Marka Kinto zadbała przy tym i o naszą wygodę, i o estetykę. W końcu pięknymi przedmiotami otaczamy się najchętniej.

3. UBRANIA PRZECIWDESZCZOWE 

 
Rains – jak wskazuje nazwa, to specjaliści od deszczu. Duńska marka ma doświadczenie w ochronie przeciwdeszczowej, bądź co bądź Duńczycy wiedzą co nieco o kiepskiej pogodzie. Ale, jak lubią też mawiać, nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania. My polecamy wyselekcjonowane produkty, które przetestowaliśmy przy wielu okazjach i w wielu warunkach. Peleryna przeciwdeszczowa to idealne rozwiązanie na rower, jest obszerna więc osłania również nasze nogi. Dzięki pętelce na palec i regulowanej szerokości rękawa, pozwala wygodnie poruszać się na rowerze. Kurtka to najbardziej uniwersalne rozwiązanie do codziennego noszenia, nie tylko w mieście. Plecak – chroni przedmioty przed zamoczeniem. A nie ma nic gorszego niż przemoczone dokumenty czy laptop.


JESIENNA WYCIECZKA PO TOKIO